Share Your Energy

Do Prahy se za necelý měsíc sjedou inovátoři moderní energetiky na konferenciShare Your Energy. Přinesou inspiraci v pohledu na elektřinu, její sdílení, flexibilní využívání a budoucnost centralizovaného řízení.
Proč byste u toho neměli chybět?

1. Elektřina je horké zboží. A je tomu tak díky vaší flexibilitě.
Pokud jste flexibilní, můžete chytře nastavit výrobu energie tak, aby vám přinášela co nejvyšší zisky. S flexibilitou také dokážete vstupovat na nové trhy a využívat příležitosti digitalizované energetiky. Tomu, jaké možnosti čekají flexibilní hráče, věnujeme na konference celé dopoledne.
2. Dozvíte se, jak vypadá budoucnost energetické infrastruktury.
O svoje zkušenosti se podělí například ředitel strategie britského Electronu, Jon Ferris, který se svým týmem tvoří platformu na propojení trhů s energetickou flexibilitou. Z jeho přednášky zjistíte, jak chce zapojit menší hráče a otevřít jim trh.
3. Nové technologie zasáhnou do pravidel fungování přenosové soustavy. Víte, jak ji změní?
Regulátoři a operátoři přenosové soustavy dnes vnímají potřeby flexibilních hráčů a postupně připravují změny v jejich prospěch. Belgie a Německo jsou příkladem pro mnohé další evropské země, a právě proto přicházejí zástupci jejich operátorů, aby se podělili o příklady dobré praxe.
4. Nabíjejte baterky.
Pokud přemýšlíte nad investicí do bateriového úložiště, určitě si poslechněte přednášku ředitele tradingu britského Limejump, který spravuje jedno z největší portfolií baterek na světě. Zjistíte, jak vaše baterie využít nejvýhodněji.5. Potkáte nejzajímavější inovátory evropské energetiky.
Využijte neformální prostředí a seznamte se se špičkou evropské energetiky. Speakři do Prahy přijíždějí z Británie, Belgie, Německa a Slovinska, aby mluvili o chytrých inovacích.

Počet míst je omezen. Registrujte se teď a získejte svůj lístek za nejlepší cenu!
Do 1. listopadu – 9 700 Kč
Od 2. do 13. listopadu – 11 900 Kč

 

Váš komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s